poczekaj sekundeczkę
MENU
podstrony

     

    Inspektor Ochrony Danych Osobowych

       Kontakt: Tomasz Trzciałkowski

       e-mail kontakt@idpo.pl

       tel. 511793443     

     

     

     

         

     

     

     

     

     


     

    start / NAJLEPSI W SZKOLE / KONKURSY SZKOLNE / NAUKA I FREKWENCJA
    serwis w tej chwili ogląda 3 osób
    NAUKA I FREKWENCJA
       | modyf: Joanna Siwińska 2017-08-30, 10:51 | 1466 odsłon
    serwiszglossie

    Najlepsze klasy w nauce w roku szkolnym 2018/19

     

    Miejsce I   -  klasa V –   4,29
     
    Miejsce II -  klasa  VI  – 4,24
     
    Miejsce III – klasa  IV  – 4,20
     

    Najlepsi uczniowie:

     

    kl. I: Wojciech Rurka, Zofia Hadała, Lena Kaliszewska, Dominika Miłkowska

    kl. II: Anna Jasiukiewicz, Eryk Ziatyk, Joanna Murawska, Gabriela Zajchowska,  Oliwia Socha,

     

     

    kl. IV: Kalina Rurka 5,42, Zuzanna Sinkiewicz 5,1, Magdalena Rucińska 5,0, Magdalena Kucharska 5,0  Klaudia Rucińska 4,92,  Aleksandra Mała 4,92,

    kl. V: Julia Piechota 5,31, Mateusz Żyliński 5,31, Kamila Piłat 5,31,  Małgorzata Murawska 5,08 Milena Maliszewska 5,0, Aleksandra Borys 4,92, Błażej Kaliszewski 4,92,

    kl. VI: Bartosz Wędrowski 5,45, Michał Woliński 5,18, Milena Siergiej 5,0, Gabriela Jasiukiewicz 4,81,

    kl. VII: Szymon Borys 5,0, Bartek Jodko 4,79, Agata Rybak 4,79.

    kl. VIII: Emil Kucharski 4,89 Dominika Boruszewska 4,89.

     

     

    Uczeń z najlepszą średnią w roku szkolnym 2018/2019   

           Bartosz Wędrowski  5,45

     

    Najlepszy absolwent roku 2018/2019    

           Emil Kucharski

     

     

     Najlepsze klasy we frekwencji w roku szkolnym 2018/19

     

    Miejsce I   -  klasa V – 94,95%
     
    Miejsce II -  klasa  II  – 94,94%
     
    Miejsce III – klasa  I –   94,81%
     

    Uczniowie ze 100%frekwencją w roku szkolnym 2018/2019

    Kl. I – Mikołaj Kabelis

    Kl. II – Anna Jasiukiewicz, Aleksandra Komarzewska,

    Kl. IV – Flis Natalia,

    Kl. V – Mateusz Żyliński,

    KL. VI – Gabriela Jasiukiewicz, Kacper Ruciński

    Kl. VIII– Emil Kucharski