poczekaj sekundeczkę
start / OSIĄGNIĘCIA / w roku szkolnym 2016/2017
serwis w tej chwili ogląda 1 osób
w roku szkolnym 2016/2017
   | modyf: Joanna Siwiska 2017-08-30, 11:18 | 611 odsłon
serwiszglossie


Konkursy rok szkolny 2016/2017

Powiatowe, rejonowe

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa konkursu

Miejsce

Nauczyciel prowadzący

Szymon  Borys

V

Olimpiada PCK – Zdrowy Styl Życia

II

J. Milewska

Michał Czaplicki

III

Powiatowy konkurs plastyczny „Bóg jest radością i nadzieją człowieka”

II

J. Siwińska

Julka Obcarska

0

Powiatowy konkurs plastyczny „Bóg jest radością i nadzieją człowieka

          I

E. Grzyb

Wojtek Rurka

0

         III

E. Grzyb

Ola Komarzewska

0

         III

E. Grzyb

Gabriela Zajchowska

0

wyróżnienie

E. Grzyb

Aleksandra Borys

III

Najpiękniejsza kartka wielkanocna

II

J. Milewska

Gminne

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa konkursu

Miejsce

Nauczyciel prowadzący

Dawid Rosiński, Leszek Ładosz, Kacper Zajchowski, Szymon Borys, Szymon Kozłowski, Kacper Ruciński, Wojciech Woronowicz, Maciej Ładosz

IV-VI

Turniej halowej piłki nożnej

III

         A. Binięda

Gabriela Jasiukiewicz

IV

Biegi Przełajowe

III

       A. Binięda

Aleksandra Warda

V

Biegi Przełajowe

II

A. Binięda

Julia Piechota

III

Konkurs plastyczny „Sport moją pasją”

II

J. Siwińska

Julia Piechota, Michał Czaplicki, Julian Stapaj, Błażej Kaliszewski, Ania Ładosz, Magda Kucharska

II-III

Międzyszkolny Turniej Rekreacyjny.

III

D. Kowalik,

 J. Siwińska

Maciej Rudyk

II

Gminny Konkurs Plastyczny „Człowiek i przyroda”

wyróżnienie

E. Kubiszewska

D. Kowalik

Natalia Flis

II

Gminny Konkurs Plastyczny „Człowiek i przyroda”

wyróżnienie

E. Kubiszewska

D. Kowalik

Julia Piechota

III

Gminny Konkurs Plastyczny „Człowiek i przyroda”

wyróżnienie

E. Kubiszewska

J. Siwińska

Milena Siergiej

IV

Gminny Konkurs Plastyczny „Człowiek i przyroda”

wyróżnienie

E. Kubiszewska

B. Choruży-Połeć

Bartłomiej Jodko

V

Gminny Konkurs Plastyczny „Człowiek i przyroda”

II

E. Kubiszewska

B. Choruży-Połeć

Karolina Czelin

V

Gminny Konkurs Plastyczny „Człowiek i przyroda”

III

E. Kubiszewska

B. Choruży-Połeć

Natalia Kucharska

V

Gminny Konkurs Plastyczny „Człowiek i przyroda”

wyróżnienie

E. Kubiszewska

B. Choruży-Połeć

Kacper Zajchowski

VI

Gminny Konkurs Plastyczny „Człowiek i przyroda”

II

E. Kubiszewska

B. Choruży-Połeć

Wojciech Woronowicz

Kacper Ruciński

Maciej Ładosz

Szymon Borys

Szymon Kozłowski

Dawid Rosiński

Emil Kucharski

Kacper Zajchowski

Leszek Ładosz

IV-VI

Gminny turniej piłki nożnej

III

A.Binięda

Magda Kossakowska

VI

Wiosenne gminne biegi przełajowe

II

A.Binięda

Oliwia Kozłowska

VI

Wiosenne gminne biegi przełajowe

III

A.Binięda

Gabriela Jasiukiewicz

IV

Wiosenne gminne biegi przełajowe

III

A.Binięda

Bartłomiej Ruciński

VI

Zawody LA – bieg 200 m

I

A.Binięda

Aleksandra Warda

V

Zawody LA – bieg 200m

II

A.Binięda

Magdalena Kossakowska

VI

Zawody LA – bieg 100m

II

A.Binięda

Magdalena Kossakowska

Oliwia Kozłowska

Emil Kucharski

Bartłomiej Ruciński

VI

Zawody LA – sztafeta 4x200m

III

A.Binięda

Milana Siergiej

IV

Gminny Konkurs Literacki pt. „Nas jest wielu, Ziemia tylko jedna” .

zwycięstwo w kategorii walory przyrodniczo - ekologiczne

E. Kubiszewska

E. Hadała

Gabriela Jasiukiewicz

IV

Gminny Konkurs Literacki pt. „Nas jest wielu, Ziemia tylko jedna” .

 

E. Kubiszewska

E. Hadała

Karolina Czelin

V

Gminny Konkurs Literacki pt. „Nas jest wielu, Ziemia tylko jedna” .

 

E. Kubiszewska

E. Hadała

Kalina Rurka

II

Gminny Konkurs Matematyczny

II

D. Kowalik

Agata Rybak

Bartłomiej Jodko

Szymon Borys

 

V

Gminny  Konkurs Języka Angielskiego

 

III

 

J. Milewska

Boruszewska Dominika

Magdalena Kossakowska

Emil Kucharski

Leszek Ładosz

VI

Gminny Konkurs Ekologiczny

„Piękno pustyń, przyczyny pustynnienia obszarów”.

III  miejsce

E. Kubiszewska

J
Julia Piechota
III Powiatowy Konkurs Plastyczny "Palenie zabija - wybierz życie"
II  miejsce J. Siwińska