skomentowane fotki
w roku szkolnym 2015/2016
      | modyf: Joanna Siwińska 2017-01-2, 15:02 | 1466 odsłon
serwiszglossie

KONKURSY ROK SZKOLNY 2015/2016 ROK

 Wojewódzkie, ogólnopolskie

Imię i nazwisko ucznia Klasa Nazwa konkursu Miejsce Nauczyciel prowadzący
Raś Kamila VI Historyczny laureatka Anna Jodko
Jakub Czuryłowicz

VI

Historyczny

finalista

Anna Jodko

Patrycja  Papież

VI

Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu

zakwalifikowana

Jolanta Milewska

Raś Kamila

VI

Matematyczny

finalistka

Honorata Bielicka 

Krystian Ruciński

VI

Eliminacje Wojewódzkie do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Zapobiegajmy Pożarom”

finalista

Barbara Choruży-Połeć

Kamila Raś

VI

Eliminacje Wojewódzkie do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Zapobiegajmy Pożarom”

finalistka

Barbara Choruży-Połeć

 Powiatowe, rejonowe

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa konkursu

Miejsce

Nauczyciel prowadzący

Patrycja Papież

VI

Olimpiada wiedzy o zdrowiu

I

J. Milewska

Karolina Krześcijańska

III

Konkurs plastyczny „Portret”

I

J. Siwińska, E.Kubiszewska

Agata Rybak

IV

Konkurs plastyczny „Portret”

I

B. Choruży-Połeć

Karolina Czelin

IV

Konkurs plastyczny „Portret”

II

B. Choruży-Połeć

Wojciech Woronowicz

III

Konkurs plastyczny „Portret”

wyróżnienie

J. Siwińska E.Kubiszewska

Kamila Raś

VI

Konkurs plastyczny „Portret”

wyróżnienie

B. Choruży-Połeć

Krystian Ruciński

VI

Eliminacje Powiatowe do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”.

I

B. Choruży-Połeć

Kamila Raś

VI

Eliminacje Powiatowe do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”.

III

B. Choruży-Połeć

 

Kamila Raś VI Powiatowy Konkurs Matematyczny Mistrz matematyki 2016 r.
II H. Bielicka

 Gminne

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa konkursu

Miejsce

Nauczyciel prowadzący

Anna Jasiukiewicz

„0”

Konkurs plastyczny „Pożarniczy”

I

E. Grzyb

Kinga Gola

VI

Biegi Przełajowe

I

A.Binięda

Krzysztof Kucharski

VI

Biegi Przełajowe

II

A.Binięda

Krzysztof Kucharski

VI

Piłka nożna halowa

Najlepszy bramkarz turnieju w Bezledach - wyróżnienie

A.Binięda

Błażej Kaliszewski

II

Od szmaciaka do zwierzaka

wyróżnienie

R.Rynkowska-Mężyńska

 

Krystian Ruciński

VI

Eliminacje Gminne do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”.

I

B.Choruży-Połeć

 

Anna Ładosz

Kucharska

Mateusz Frączek

Julian Stapaj

Wojciech Woronowicz

Gabriela Jasiukiewicz

I-III

Gminny Turniej Sportowy klas I-III

II

D. Kowalik

J. Siwińska

R.Rynkowska-Mężyńska

Kamila Raś

VI

Eliminacje Gminne do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”.

II

B.Choruży-Połeć

 

Kamila Raś

VI

Konkurs Matematyczny

II

H. Bielicka

Grzegorz Olszanicki

III

Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej

II

J. Siwińska

Igor Warmachowski

 

0

 

 

 

Gminny Konkurs Plastyczny  „Przyroda w kolorach”

wyróżnienie

 

E, Grzyb

Natalia Flis

 

I

wyróżnienie

 

D. Kowalik

Julia Piechota

 

II

II    

R. Rynkowska-Mężyńska

Ola Borys

II

III   

R. Rynkowska-Mężyńska

Błażej Kaliszewski      

II

wyróżnienie

 

R. Rynkowska-Mężyńska

Julian Stapaj                  

II

wyróżnienie

 

R. Rynkowska-Mężyńska

 

Milena Siergiej             

 

III

II     

J. Siwińska

Emilia Klimek               

III

wyróżnienie

 

J. Siwińska

Nikola Siergiej              

IV

II   

E. Kubiszewska

Agata Rybak                

IV

Gminny Konkurs Plastyczny  „Przyroda w kolorach”

III    

E. Kubiszewska

 

Dominika Boruszewska     

V

II                            

B.Choruży-Połeć

 

Leszek Ładosz         

V

III     

B.Choruży-Połeć

 

Kamila Raś

VI

wyróżnienie                                                                                      

B.Choruży-Połeć

 

Krzysztof Kucharski

Szymon Tomaszewicz

Grzegorz Ładosz

Krystian Ruciński

VI

Piłka nożna

III

A.Binięda

Szymon Tomaszewicz

Krzysztof Kucharski

Roksana Łazarska

Paulina Jóźwicka

VI

Sztafeta 4x200

I

A.Binięda

Grzegorz Ładosz

Szymon Tomaszewicz

Krzysztof Kucharski

Roksana Łazarska

VI

Zawody strażackie

I

A.Binięda

Krzysztof Kucharski

Szymon Tomaszewicz

Grzegorz Ładosz

Krystian Ruciński

Jakub Czuryłowicz

Krystian Ruciński

VI

siatkówka

II

A.Binięda

Roksana Łazarska

Paulina Jóźwicka

Kinga Gola

Patrycja Papież

Oliwia Szponer

VI

siatkówka

II

A.Binięda

Jakub Czuryłowicz

VI

LA – bieg 100m

II

A.Binięda

Kinga Gola

VI

LA – bieg 600m

II

A.Binięda

Szymon Tomaszewicz

VI

LA – skok w dal

II

A.Binięda

Jakub Czuryłowicz VI Gminny Konkurs Języka Angielskiego II J. Milewska
Jakub Czuryłowicz, Kamila Raś, Roksana Łazarska
VI Gminny Konkurs Języka Angielskiego III zespołowo
J. Milewska

 

Szkolne

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Nazwa konkursu

Miejsce

Nauczyciel prowadzący

Dominika Boruszewska

Julia Piechota

Kalina Rurka

Kamila Raś

Roksana Łazarska

Aniela Witkowska

V

II

I

 

VI

IV

 

 

Konkurs halloweenowy- Najzabawniejszy duch

I

II

III

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

 

 

 

J. Milewska

Patrycja  Papież

VI

Szkolny Konkurs o Zdrowiu

I

J. Milewska

Piotr Sinkiewicz

VI

Szkolny Konkurs o Zdrowiu

II

J. Milewska

Natalia Flis

I

Najpiękniejszy różaniec

II

D. Kowalik

Zuzanna Sinkiewicz

I

Najpiękniejszy różaniec

wyróżnienie

D. Kowalik

Kalina Rurka

I

Najśmieszniejszy duch

III

D. Kowalik

Kalina Rurka

I

Stop przemocy

III

D. Kowalik

Anna Ładosz

I

Stroik bożonarodzeniowy

wyróżnienie

D. Kowalik

Wojciech Woronowicz

III

Najpiękniejszy różaniec

III m-ce

J. Siwińska

Milena Siergiej

III

Najpiękniejszy różaniec

wyróżnienie

J. Siwińska

Oliwia Piłat

III

Stop przemocy

wyróżnienie

J. Siwińska

Gabriela Jasiukiewicz

III

Stroik bożonarodzeniowy

II m-ce

J. Siwińska

Grzegorz Ładosz

VI

Tenis stołowy

I

A. Binięda

Krystian Ruciński

VI

Tenis stołowy

II

A. Binięda

Szymon Tomaszewicz

VI

Tenis stołowy

III

A. Binięda

Julia Piechota

Mateusz Żyliński

Błażej Kaliszewski

 

II

 

Najpiękniejszy różaniec

I

II

III

 

R. Rynkowska-Mężyńska

Aleksandra Borys

II

Stop przemocy

I

R. Rynkowska-Mężyńska

Julia Piechota

II

Stroik bożonarodzeniowy

I

R. Rynkowska-Mężyńska

Agata Rybak

IV

Najpiękniejszy różaniec

wyróżnienie

E. Kubiszewska

Natalia Pawlik

IV

Stop przemocy

wyróżnienie

E.Kubiszewska            

Ola Komarzewska                                         Oliwia Pampuch                                             Lena Kaliszewska                                                          Zuzanna Sinkiewicz                                              Błażej Kaliszewski                                      Michał Czaplicki                                            Julia Piechota                                           Mateusz Żyliński                                          Sandra Marciniuk                                             Milena Maliszewska                                             Mateusz Brynowski                                                            Natalia Pawlik                                                      Nikola Siergiej                                                  Wiktoria Boruszewska                                        Dominika Boruszewska                                      Krystian Ruciński                                            Piotr Sinkiewicz

 

 

 

Karmnik dla ptaków

 

 

I

E. Kubiszewska          R. Rynkowska-Mężyńska

Igor Ziatyk

Grzegorz Olszanicki

Aleksandra Mała

II

III

I

Konkurs recytatorski eliminacje szkolne

I

II

II

R. Rynkowska-Mężyńska

J. Siwińska

D. Kowalik

Milena Maliszewska 

Karolina Krześcijańska

Nikola Chrześcijańska

II

III

III

Szkolny konkurs znajomości baśni               J. CH.Andersena

I

II

II

R. Rynkowska-Mężyńska

J. Siwińska

 

Patrycja Papież      

VI  

Szkolny konkurs wiedzy na temat piramidy żywieniowej i zasad zdrowego stylu życia

VI

E. Kubiszewska                 

Agata Rybak                   

IV  

IV

E. Kubiszewska                 

     Emil Kucharski          

V  

V

E. Kubiszewska                 

    Oliwia Piłat                  

III 

I

J. Siwińska

Gabrysia Jasiukiewicz 

III  

I

J. Siwińska

Milena Maliszewska  

 II  

II

R. Rynkowska-Mężyńska

Julia Piechota    

  II 

II

R. Rynkowska-Mężyńska

Karolina Krześcijańska  

  III 

III

J. Siwińska

 Milena Siergiej       

III  

III

J. Siwińska

Błażej Kaliszewski

 II

II

R. Rynkowska-Mężyńska


 

 

 




do góry | utworzył: Joanna Siwińska | modyf: Joanna Siwińska 2017-01-2, 15:02 | 1466 odsłon
Odsłony: 27282 :: Unikalne: 6493 :: Dzisiaj: 59 :: Wczoraj: 196 :: Online: 2 :: Najwięcej odwiedzin: 21-05-2017 (256) :: | administracja