skomentowane fotki
w roku szkolnym 2014/2015
      | modyf: Joanna Siwińska 2015-10-5, 17:55 | 3043 odsłon
serwiszglossie

Konkursy rok szkolny 2014/15

Wojewódzkie, ogólnopolskie

Imię i nazwisko

Klasa

Nazwa konkursu

Miejsce

 

Nauczyciel prowadzący

 

Karolina W.

VI

KO przedmiotowy historyczny

82%

 A. Jodko

Szymon B. III Ogólnopolski plastyczny "Młodzież zapobiega pożarom" wyróżnienie E. Grzyb

Powiatowe, rejonowe

Imię i nazwisko

Klasa

Nazwa konkursu

Miejsce

Nauczyciel prowadzący

Karolina Z.

VI

Promocja zdrowego stylu życia – konkurs wiedzy PCK

III

J. Milewska

Monika R.
VI Polska moja ojczyzna- plastyczny II B.Choruży-Połeć
Bartek J. III Konkurs cichego czytania III E. Grzyb

Gminne

Imię i nazwisko

Klasa

Nazwa         konkursu                          

Miejsce

 

Nauczyciel prowadzący

Wiktoria R.

VI

J.Angielski   

III

J. Milewska

Zespołowo: Wiktoria, Wojtek

VI

J.angielski     zespołowo

III

J. Milewska

Wiktoria R.

VI

Pożarniczy

III

E.Kubiszewska

Gminna Olimpiada Sportowa klas I- III

I-III

Olimpiada sportowa

 

I

R. Rynkowska

J. Siwińska

E. Grzyb

Klasy III-VI chłopcy
III-VI Piłka nożna halowa II A. Binięda
Monika R., Ania Ś.
VI Roślinność biologiczna i jej zagrożenia II E.Kubiszewska
Tomek O. VI Bieg 100m   
III A. Binięda
Wiktoria R. VI Bieg 200m II A. Binięda
Kinga G. V Bieg 600m III A. Binięda
Kuba M. VI Skok w dal  II A. Binięda
Weronika      S. VI Bieg 100m II A. Binięda
Gabriela J. II Konkurs plastyczny gminny "Zwierzeta małe i duże" wyróżnienie J. Siwińska

Konkursy 2014/15    I semestr

Wojewódzkie, ogólnopolskie

Imię i nazwisko

Klasa

Nazwa konkursu

Miejsce

 

Nauczyciel prowadzący

 

Karolina W.

VI

KO przedmiotowy historyczny

82%

  1. Jodko

Wiktoria R.

VI

KO przedmiotowy historyczny

70,84%

 

Piotrek M.

VI

KO przedmiotowy historyczny

62,5 %

 

Powiatowe, rejonowe

Kalina R.

0

PLASTYCZNY MDK  ,,Polska to moja ojczyzna”

II

D. Kowalik

Aleksandra M.

0

PLASTYCZNY MDK

,,Polska to moja ojczyzna”

wyróżnienie

D. Kowalik

Marek W.

IV

PLASTYCZNY MDK

,,Polska to moja ojczyzna”

I

B. Choruży - Połeć

Monika R.

VI

PLASTYCZNY MDK

,,Polska to moja ojczyzna”

II

B. Choruży - Połeć

Emil K.

IV

PLASTYCZNY MDK

,,Polska to moja ojczyzna”

Wyróżnienie

B. Choruży - Połeć

Gminne

Imię i nazwisko

Klasa

Nazwa konkursu

Miejsce

 

Nauczyciel prowadzący

Kinga Gola

V

Jesienne biegi przełajowe

I

A. Binięda

Oliwia Kozłowska

V

Jesienne biegi przełajowe

III

A. Binięda

Krystian Dolat

V

Jesienne biegi przełajowe

IV

A. Binięda

Szymon Borys

III

Plastyczny „Zapobiegamy pożarom”

I

E. Grzyb

Kamila Ras

V

Plastyczny „Zapobiegamy pożarom”

II

B. Choruży-Połeć

Leszek Ładosz

IV

Plastyczny „Zapobiegamy pożarom”

III

B. Choruży-Połeć

Magdalena Kucharska

0

Plastyczny „Jesienne drzewo”

wyróżnienie

D. Kowalik

Zuzanna Sinkiewicz

0

Plastyczny „Jesienne drzewo”

wyróżnienie

D. Kowalik

 

 

 

 




do góry | utworzył: Joanna Siwińska | modyf: Joanna Siwińska 2015-10-5, 17:55 | 3043 odsłon
Odsłony: 7914 :: Unikalne: 2457 :: Dzisiaj: 56 :: Wczoraj: 84 :: Online: 1 :: Najwięcej odwiedzin: 07-08-2017 (224) :: | administracja