poczekaj sekundeczkę
start / OSIĄGNIĘCIA / w roku szkolnym 2013/14
serwis w tej chwili ogląda 1 osób
w roku szkolnym 2013/14
   | modyf: Joanna Siwiska 2017-08-30, 11:20 | 4626 odsłon
serwiszglossie


 

Konkursy 2013/14

Wojewódzkie, ogólnopolskie

Imię i nazwisko

Klasa

Nazwa konkursu

Miejsce

 

Nauczyciel prowadzący

 

Mateusz Stapaj

VI

KO przedmiotowy historyczny

finalista

A. Jodko

Alan Nadolny

VI

KO przedmiotowy historyczny

finalista

A. Jodko

Joanna Stachurska

VI

KO przedmiotowy historyczny

laureat

A. Jodko

Piotr Warmke

VI

KO przedmiotowy historyczny

finalista

A. Jodko

Weronika Gałązka

VI

KO przedmiotowy historyczny

finalista

A. Jodko

Kamila Raś

IV

Plastyczny

 

B.CH. Połeć

 

 

Powiatowe, rejonowe

 

Imię i nazwisko

Klasa

Nazwa konkursu

Miejsce

 

Nauczyciel prowadzący

K. Zajchowska

J. Stachurska

V

VI

Tenis stołowy- debel powiatowy dziewczęta

III

A. Binięda

W. Gałązka

VI

Wiedzy pożarniczej

II

E. Kubiszewska

J. Stachurska

VI

Język angielski

11/18

J. Milewska

M. Stapaj

VI

Język angielski

17/18

J. Milewska

Ładosz Leszek

III

Plastyczny

„W świecie pojazdów”

Wyróżnienie

D. Kowalik

Dominika

Boruszewska

III

PLASTYCZNY

„W świecie pojazdów”

III

D. Kowalik

 

Gminne

 

Imię i nazwisko

Klasa

Nazwa konkursu

Miejsce

 

Nauczyciel prowadzący

K. Zajchowska

V

Tenis stołowy

I

A. Binięda

K. Gola

IV

Biegi przełajowe

I

A. Binięda 

W. Gałązka

 

Biegi przełajowe

III

A. Binięda

M. Stapaj,

P. Warmie,

J.Stachurska

 

VI

 

Konkurs język angielskiego

 

II

J. Milewska

J. Stachurska

VI

Konkurs j. angielskiego

III

J. Milewska

T. Olszanicki

V

Piosenki patriotycznej i żołnierskiej

wyróżnienie

B.CH. Połeć

M. Stapaj,

W. Gałązka  

J.Stachurska

 

VI

 

Matematyczny

zespołowo

 

I

 

H. Bielicka

W. Gałązka

VI

Matematyczny indywidualnie

I

H. Bielicka

J. Stachurska

VI

Matematyczny indywidualnie

II

H. Bielicka

Klasa V zespołowo

 

Ekologiczny

I

E.Kubiszewska

Zespołowo

VI

Sportowo-pożarniczy

IV

A. Binięda

Piłka siatkowa

VI

Chłopcy

III

A. Binięda

Piłka siatkowa

VI iV

Dziewczęta

I

A. Binięda

Klasa VI

 

Turniej sportowo- pożarniczy

VI

H. Bielicka

D. Marciniuk

I

Plastyczny „Jestem przyjacielem lasu”

III

J. Siwińska