skomentowane fotki
      | modyf: Joanna Siwińska 2013-02-4, 18:39 | 6667 odsłon
serwiszglossie

 

 
KONKURSY
Wojewódzkie, ogólnopolskie

 

 
Imię i nazwisko
Klasa
Nazwa konkursu
Miejsce
 
Nauczyciel prowadzący
1
Ola R.
VI
Wojewódzki konkurs historyczny
Zakwalifikowana do wojewódzkiego
A. Jodko
2
Sylwia R.
 
VI
 
LEAUREATKA WOJEWÓDZKA III
B. Choruży-Połeć
3
MATEMATYKA
9 os.
.
Kangur MALUCH
 
256 Klaudia
407 Mateusz S. 217 Ola R.
216 Magda M.
D. Matulewicz
4
 
12 os
Kangur BENIAMIN
407 M. Stapaj
407 M. Stapaj
 
5
Klasa III
6 os
Kangur Maluch
324 Anna Ś.
490 Wiktoria R.
J. Siwińska
5
Sylwia R.
 
VI
Konkurs ,, Zapobieganie pożarom”
zakwalifikowana do ogólnopolskiego
B. Choruży-Połeć

 

 
Powiatowe, rejonowe

 

 
Imię i nazwisko
Klasa
Nazwa konkursu
Miejsce
 
Nauczyciel prowadzący
1
Weronika G.
 
IV
VIII konkurs recytatorski pamięci Jana Pawła II Karola Wojtyły.
I
J. Borys
2
Martyna S.
IV
VIII konkurs recytatorski pamięci Jana Pawła II Karola Wojtyły.
Wyróżnienie
J. Borys
3
Aleksandra R., Wioletta R.
VI
Powiatowe mistrzostwa w tenisie stołowym kategoria dziewczęta
II
A. Binięda
4
Emilka Cz.
V
Plastyczny ,, Barwy jesieni”
I
B. Choruży-Połeć
5
Anna Ś.
III
Plastyczny ,, Barwy jesieni”
Wyróżnienie
J. Siwińska
6.
Chłopcy
VI/V
Mikołajkowy turniej powiatowy halowej piłki nożnej szkół podstawowych
III
A. Binięda
7
Monika R.
Dawid R.
III
I
Konkurs ,, Zapobieganie pożarom”
Zakwalifikowane na konkurs wojewódzki
J. Siwińska
D. Kowalik
8.
Weronika G.
IV
Konkurs wiedzy pożarniczej,, Młodzież zapobiega pożarom”
II
B. Choruży Połeć
9.
Małgosia T.
V
Kresy Bliskie sercu.POWIATOWY
II
B. Choruży Połeć
10
Martyna S.
V
Kresy Bliskie sercu.
III
B. Choruży Połeć
11
Sylwia R.
VI
W świecie basnii i fantazji”
Wyróżnienie
B. Choruży Połeć
12
Anna, Gabriela, Karolina Z.
III
„Czy znasz lektury szkolne”
IV m-ce
J. Siwińska
13
Karolina Z.
III
Powiatowy ortograficzny
 
J. Siwińska
14
Anna Ś.
III
Matematyczny „Myślenie w cenie”
 
J. Siwińska
15
Magdalena K.
I
Plastyczny „Jak widzę Łynę w roku 2012 i jak wyobrażam rzekę w roku 2023
wyróżnienie
D.Kowalik
16
Sylia R.
VI
Plastyczny ”W świecie baśni i fantazji”
wyróżnienie
B. Choruży Połeć
17
 
IV-VI
Halowa piłka nożna
III
A. Binięda
18
Klasy V-VI
 
Powiatowy Konkurs Ekologiczny
Udział z nagrodą 400 zł
Kubiszewska E.

 

 
Gminne

 

 
Imię i nazwisko
Klasa
Nazwa konkursu
Miejsce
 
Nauczyciel prowadzący
1
Weronika G. 
 
IV
VIII konkurs recytatorski pamięci Jana Pawła II Karola Wojtyły.
I
J. Borys
2
Martyna S.
IV
VIII konkurs recytatorski pamięci Jana Pawła II Karola Wojtyły.
Wyróżnienie
J. Borys
3
Krystian R.
II
20 lat Państwowej Straży Pożarnej –jak nas widza tak malują.
I
Renata Rynkowska –Mężyńska
4
Leszek Ł.
I
20 lat Państwowej Straży Pożarnej –jak nas widza tak malują.
III
D.Kowalik
5
Agnieszka H.
IV
20 lat Państwowej Straży Pożarnej –jak nas widza tak malują.
II
B. Choruży Połeć
6
Sylwia R.
VI
20 lat Państwowej Straży Pożarnej –jak nas widza tak malują.
Wyróżnienie
B. Choruży Połeć
7
Szymon B.
III
Festiwal Pieśni Patriotycznej
II
J. Siwińska
8
Weronika G.
IV
Konkurs wiedzy pożarniczej,, Młodzież zapobiega pożarom”
II
B. Choruży Połeć
9
Karolina Z.
III
Konkurs głosnego czytania
I
J. Siwińska
10
Klaudia Ś.
V
Konkurs Recytatorski w Rodnowie
III
J. Borys
15
Wojciech S.
III
Plastyczny „Korczak w oczach dziecka”
III m-ce
J. Siwińska
16
Kacper K.
III
Plastyczny „Nasi skrzydlaci przyjaciele”
III m-ce
J. Siwińska
17
Natalia K.
0
 
I m-ce
E. Grzyb
18.
Szymon B.
0
 
II m-ce
E. Grzyb
19
Ola W.
0
 
III m-ce
E. Grzyb
20.
Natalia S.
0
 
wyróżnienie
E. Grzyb
21.
Bartek R.
I
 
II m-ce
D. Kowalik
22
Dawid R.
I
 
III m-ce
D. Kowalik
23.
Oliwia K.
 
wyróżnienie
D. Kowalik
24.
Kacper Z.
I
 
wyróżnienie
D. Kowalik
25
Emil K.
I
 
wyróżnienie
D. Kowalik
26.
Krystian R.
II
 
I m-ce
R.Rynkowska
27.
Katarzyna J.
II
 
II m-ce
R.Rynkowska
28.
Nikola Ł.
II
 
II m-ce
R.Rynkowska
29.
Piotr S.
II
 
wyróżnienie
R.Rynkowska
30.
Kamila W.
VI
 
wyróżnienie
B. Choruży Połeć
31.
Weronika D.
IV
 
I m-ce
B. Choruży Połeć
32
Paweł W.
IV
 
wyróżnienie
B. Choruży Połeć
33.
Emilka Cz.
V
 
I m-ce
B. Choruży Połeć
34
Wioleta R.
VI
Tenis stołowy
IV
 
35
Ola R.
VI
Tenis stołowy
I
 
36
Patryk Z.
Dominik P.
Tomasz Ł.
Tomasz F.
VI
Gminne zawody Sportowo-pożarnicze
V
A.Binięda
E.Kubiszewska
37
Klasy IV-VI
IV-VI
Sztafeta dziewcząt 4* 200
II
A. Binięda
38
V-VI
V- VI
Piłka siatkowa dziewcząt
II
A. Binięda
39
Klaudia Ś. bieg na 600m
V
zawody lekkoatletyczne 
III
A. Binięda
40
Katarzyna Ł.
V
Bieg na 200 m
III
A. Binięda
41
Ola R.
VI
SKOK W DAL
I
A. Binięda
42
Sylwia R.
VI
Bieg na 200
I
A. Binięda
43
Piłka nożna o puchar dyrektora SP Wojciechy
V-VI
 
V
A. Binięda

 

 
Inne

 

Imię i nazwisko
Klasa
Nazwa konkursu
Miejsce
 
Nauczyciel prowadzący
Klaudia Ś.
V
Konkurs Ortograficzny BUTW – Bartoszyckie Dyktando
wyróżnienie
J. Borys
Wioleta R. Ola R. Katarzyna Ł.
Patrycja Z. 
VI
VI
V
VI
Siatkówka dziewcząt
Miejsko-gminny turniej
II
A. Binięda
Sylwia R. Ola R.
Tomasz Ł.
Katarzyna Ł. 
VI
VI
Olimpiada Sportu miejsko-gminna
SKOK W DAL
BIEG NA 200 M
A. Binięda
 
 
 
 
 

 

 



do góry | utworzył: | modyf: Joanna Siwińska 2013-02-4, 18:39 | 6667 odsłon
Odsłony: 3626 :: Unikalne: 1295 :: Dzisiaj: 12 :: Wczoraj: 173 :: Online: 2 :: Najwięcej odwiedzin: 24-06-2017 (185) :: | administracja