skomentowane fotki
      | modyf: Hadała 2014-05-14, 14:54 | 2592 odsłon
serwiszglossie
Sciągnij PLIK>>

 

Absolwenci Szkoły Podstawowej w Żydowie

 

Rok 1947- wychowawca p. Rogiński

Hawłas Bronisława

 

Rok 1948- wychowawca p. Rogiński

Czarkowska Krystyna                      Siemiński Józef

Czarnuszewicz Wiktor                     Steć Danuta

Kossak Erich                                    Szurma Irena

Lewandowski   Konstanty                Szurma Nadzieja

Mańkut Henryk

 

Rok  1949- wychowawca p. Rogiński

Bożuta  Marianna                         Kune Dytrych

Bujwid  Edward                            Mackiewicz Aleksandra

Bujwid  Józefa                              Narkowicz Stanisław

Fijałkowski Zdzisław                   Szuszkiewicz Czesław

 

Rok 1950- wychowawca p. Rogiński

 

Badura Tadeusz

Burda   Julia

Burdówna Aleksandra

Ciulkiewicz Henryk

CzekanowskiHenryk

Flont Zofia

Kolasa  Franciszka

 

Ładosz Irena

Kużmicki Władysław

Majcher Ryszard

Michniewicz Krystyna

Noskowicz Bolesław

Noskowicz Janina

Noskowicz Marian

Pakosz Włodzimierz

Pazik Jan  

Radulewicz Sabina

Radulewicz Teresa

Siergiej Antonina

Szliski   Wolfgang

Szumska Teresa

Zalewska Teresa

 

 

Rok1951- wychowawca p. Rogiński

 

Bohdanowicz    Aleksandra            Hawłas Maria            Jodelis           Henryka

 

Rok 1952- wychowawca p. Rogiński

Brejnak Krystyna      Hawłas Franciszek          Szafran Irena

Bujwid Janina           Jankowski Zygmunt        Tyniec Helena

Flont Zbigniew          Kruk Zbigniew

Gałan Józefa              Minkiewicz Kazimier

                      

                           Rok 1953- wychowawca p. Rogiński

 

Anusiewicz Ludwik

Baran   Emilia

Błachowicz Justyna

Brzuzy  Jadwiga

Bujwid  Wojciech

Chałupa Maria

Ciulkiewicz Józef

Czesnkanowski Marian

Dziewulski Ryszard

Hawłas Stanisław

Łazar Jan

Orlicka Irena

Paszko Maria

Rudzyńska Jadwiga

Rutkowska Teresa

Sienkiewicz Henryk

Siewko Władysława

Wiejak  Stefan

Wróblewska Honorata

Wróblewska Zofia

Zawierucha Jan

 

 

Rok 1954- wychowawca p. Jan Żabiński

 

Budzyński Stanisław

Chałupa Jan

Chałupa Stefan

Charkowska Leokadia

Czuryłowicz Kazimierz

Dinochowska Barbara

Flont Helena

Hryniewicz Marian

Królczyńska Wanda

Liminowicz Helena

Liminowicz Jerzy

Majkowska Helena

Mańkut Michał

Michniewicz Helena

Mieszczanowicz Stanisław

Paluch  Szczepan

Radziewicz Ryszard

Sul Eugeniusz

Szuszkiewicz Jan

Szwedowski Henryk

 

 

Rok 1955- wychowawca p. Maria Bagińska

 

Burda   Władysław

Ciosek  Alicja

Ciosek  Jan

Ciulkiewicz Helena

Czaplicka Regina

Daszkiewicz Halina

Fijałkowski Jan

Flont Stanisław

Jankowska Irena

Jankowski Henryk

Jaroszewicz Marek

Kossak Irena

Pajdowski Stanisław

Pazik Stanisław

Rutkowska Emilia

Sokołowska Aleksandra

Sul Helena

Wandas Halina

Zych Władysław

Żabiłowcz Teresa

 

 

Rok 1956- wychowawca p. Jan Staniak

 

Adamowicz Anna

Adamowicz Maria

Czuryłowicz Jan

Draks Jerzy

Hawłas Jadwiga

Łazar Władysław

Łukaszewicz Adam

Mackiewicz Wiktor

Michniewicz Scholastyka

Niewierkiewicz Jadwiga

Rogula  Wiesław

Sawaniewska Lucyna

Sienkiewicz Jadwiga

Skabara Krystyna

Skrzycki Władysław

Szczepańczyk   Helena

Szuszkiewicz    Zbigniew

Wojtowicz Antoni

 

 

Rok 1957- wychowawca p. Jan Staniak

 

Draks Krystyna

Kłosowska Brygida

Łowicki Józef

Mocki Władysław

Rosochacka Jadwiga

Sabinicz Janina

Sawaniewska Wanda

Skrzycki Władysław

Stępkowska Franciszka

Sul Zenon

Waluda Krystyna

Wiejak  Maria

 

 

Rok 1958- wychowawca p. Jan Staniak

 

Andrzejczyk Halina

Brejnak Roman

Chmielewska Mirosława

Gołąbek Halina

Krutul Jadwiga

Lisowski Michał

Lorek Barbara

Łowicki Jerzy

Ostrowski Jerzy

Pakosz Andrzej

Sarakun Andrzej

Siwak Jan

Sokołowski Stanisław

Sul  Piotr

Wylot Stanisława

 

 

Rok 1959- wychowawca p. Lucyna Staniak

 

Antoszczyk  Kazimiera

Blacha Danuta

Bujwid Jan

Fijałkowski Kazimierz

Filipowski Jan Mikołaj

Flont Henryka

Harak Jan

Hawłas Jan

Kossak Władysław

Magnuszewski Franciszek

Mańkut Wiesława

Miłkowska Lucyna

Minkiewicz Stefania

Pochmara Elżbieta

Sabinicz Czesław

Sałasznik Stefan

Sałaśnik Maria

Siergiej Stanisław

Siergiej Stanisława

Sobaszek Czesław

Szafran Bogumiła

Szczerba Michał

Warwaz Władysław

Wawrzków Daniela

Wożniak Kazimierz

Zawierucha Kazimierz

 

 

Rok 1960- wychowawca p. Jan Staniak

 

Barański Wiesław

Bisiorek Danuta

Bisiorek Teresa

Draks Lilia

Fiks Zofia

Hryniewicz Jan

Kaliszewska Stanisława

Kaliszewski Zdzisław

Lisowski Wiktoria

Mocki Kazimierz

Pasiak Krzysztof

Prystasz Stanisława

Sokołowska Danuta

Szydłowska Maria

Szydłowska Teresa

Szydłowski Albin

Zalewska Zofia

 

 

Rok 1961- wychowawca p. Jan Staniak

Mańkut Władysław       Sosnowski Czesław        Tarasewicz Witold

Pasiak Halina                Sawaniewska Regina       Żemojcin Halina

Rynkiewicz Barbara      Szymański Stefan           Żemojcin Krystyna

Rynkiewicz Krystyna    Tarasewicz Stanisław

 

Rok 1962- wychowawca p. Lucyna Staniak

 

Anusiewicz Henryk

Anusiewicz Krystyna

Brejnak Antoni

Butkiewicz Ignacy

Czarnuszewicz Jadwiga

Daszkiewicz Jadwiga

Dudki Wanda

Gotlejewska Alicja

Kubicki Jan

Kuźmicka Anna

Leonowicz Anna Regina

Lisowska Irena

Łazowska Maria

Magnuszewski Jan

Michniewicz Anastazja

Miłkowski Wiktor

Minkiewicz Piotr

Pakosz Romuald

Pankszteło Danuta

Pieza Marian

Rogowska Teresa

Rosochacka Irena

Rutkowski Kazimierz

Rutkowski Ryszard

Sienkiewicz Tadeusz

Stanejko Irena

Zawierucha Roman

Zych Józef

Zych Tadeusz

Żemojcin Krystyna

 

 

Rok 1963- wychowawca p. Niestoruk

 

Ananiewicz Andrzej

Biegalska Jadwiga

Bohdanowicz  Teresa Danuta

Czarnuszewicz Józef

Dancewicz Wojciech

Fijałkowska Wiesława

Fiks Zbigniew

Hryniewicz Michał

Kaliszewska Jadwiga

Leonowicz Krystyna

Łukasik Franciszek

Mańkut Maria

Michniewicz Marianna

Sawaniewska Wacława

Sienkiewicz Kazimierz

Sienkiewicz Konstanty

Steć Stanisław

Ziemba Wacława

Zychówna Maria

Żemojcin Halina

 

 

Rok 1964- wychowawca p. Jan Staniak

 

Anusiewicz Jan

Anusiewicz Stanisław

Białczak Mieczysław

Biegalska Wanda

Błachnio Jan

Brejnak Zofia

Czarnota Bogdan

Hakało Jan

Hryniewicz Stanisław

Kosnowska Anna

Kułakowska Wanda

Ładosz Jan

Nadolna Bogusława

Pakosz Mirosława

Ratajska Janina

Różański Tadeusz

Skrygulec Ryszard

Sosnowski Zygmunt

 

 

Rok 1965- wychowawca p. Józef Rodziewicz

 

Andralczyk Halina 

Andralczyk Walerian

Bogusławski Krzysztof

Chmielewski Ryszard

Czubis Genowefa

Fiedorowicz Teresa

Flont Danuta

Hakało Michał

Kinach Jerzy

Kiziniewicz Jan

Krzyżan Zenon

Linkowski Henryk

Łukasik Halina

Matejczyk Mirosław

Michniewicz Anastazja

Miłkowska Bogumiła

Ostaszewska Teresa

Pankszteło Jan

Pawlikowski Kazimierz

Pawłowski Henryk

Piotrowska Hanna        

Ratajski Daniel

 SałataWiesława  Janina

  Siarkowski Lech

  Steć Irena

  Strzelczyk Marian

   Sull Janina

   Topa Zdzisław

   Woźniak Kazimierz

   ZawieruchaRoman

   Ziemba Ryszard

   Ziębal Grażyna

 

 

Rok 1966- wychowawca p. Jan Staniak

 

Ananiewicz Piotr

Chrostowska Zofia

Flont Jadwiga

Krajewski Roman

Kune Bogdan

Kuźmicka Barbara

Ładosz Ryszard

Łazarski Jan

Łazarski Kazimierz

Łukszo Lengin

Pawłowska Janina

Piechocka Barbara

Piechocki Henryk

Pożarycki Jan

Pożarycki Waldemar

Skier Antoni

Staszewska Barbara

Sull Władysław

Szymański Andrzej

Szymański Jarosław

ZalewskaWiesława

Żemojcin Anna

 

 

Rok 1967- wychowawca p. Jadwiga Sienkiewicz

 

Anusiewicz Halina

Brejnak Henryk

Czaplicka Jadwiga

Hryniewicz Aleksander

Jóźwicki Zbigniew

Kucharski Stefan

Lisowski Bronisław

Magnuszewski Stanisław

Majcher Elżbieta

Matejczyk Anna

Matejczyk Roman

Mazurek Stanisław

Ozorowski Jan

Pasławski Aleksander

Pituch Genowefa

Rutkowska Natalia

Rybacki Stanisław

Wiśniewski Zdzisław

 ZychTadeusz

 

 

Rok 1968- wychowawca p. Józef Rodziewicz

 

Antczak Sabina

Brejnak Józef

Hajduk Czesław

Jeżycki Stanisław

Jodko Barbara

Krajewski Zenon

Kułakowska Helena

Ładosz Lech

Łukasik Krystyna

Maciejko Danuta

Magnuszewska Anna

Majcher Jan

Michniewicz Stanisław

Michniewicz Władysław

Pawlikowski Ryszard

Pituch Bogdan

Rapa Jan

Rosochacka Janina

Skierś Cecylia

SkierśTadeusz

 

 

Rok 1969- wychowawca p. Jadwiga Sienkiewicz

 

Anusiewicz Irena

Bryła Ryszard

Czuryłowicz Halina Lubomira

Iżycka  Krystyna

Jóźwicka Krystyna

Kaliszewski Jan

Kossak Jan Henryk

Lisowski Jan

Łapińska Janina

Mackiewicz Jan

Monkiewicz Ryszard

Rapa Wiesław

Stypik Ryszard

Suprun  Władysława

Wankiewicz Alicja

Wojtowicz Jan Adam

Zawierucha Czesław Waldemar

 

 

Rok 1970- wychowawca p. Jan Staniak

 

Antczak Krystyna

Hajduk Maria

Jóźwicki Kazimierz

Kazimierczak Zofia

Krajewska  Zofia

Krajewski Ryszard

Kuźmicki Ryszard

Maciejko Henryk

Sabinicz Zbigniew

Tarasewicz Danuta

Taraszkiewicz Krystyna

 

 

Rok 1971 - wychowawca p. Barbara Nideraus

 

Antosiuk Edward

Daszkiewicz Danuta Teresa

Hajduk Antonina

Jodko Regina Łucja

Krajewska Zofia

Kucharska Anna

Ładosz  Andrzej

Łukasik Zbigniew

Nawrot Urszula

Pawłowska Maria

Rutkowska Danuta Janina

Skier Józef Henryk

Stypik Irena

 

 

 

 

Rok 1972- wychowawca p. Józef Rodziewicz

 

Bogusławski Henryk

Bujwid  Leszek

Daraszkiewicz  Maria

Herman Andrzej

Jakóbczyk Adam

Kazimierczak Bogdan

Kiziniewicz Wacław

Mackiewicz Józef

Mazurek Ryszard

Siergiej Stanisław

Śliwczyński Wiesław

Wiśniewski Jan

 

 

  Rok 1973- wychowawca p. Anna Kubow, Mirosława Mackowiat

 

Czabrycki Franciszek

Czubis  Marian

Dancewicz Kazimierz

Dramińska Bożena

Dudda Janusz

Fijałkowska Teresa

Flont Janusz

Jurga Piotr

Kapica Krystyna

Kokwicz Adam

Kuźmińska Czesław

Ładosz Elżbieta

Maciejko Halina

Magnuszewska Danuta

Majcher Bożena

Mączka Danuta

Nadolna Halina

Oleksiak Bożena

Oleksiak Krystyna

Passlack Waldemar

Pochmara Grażyna

Rutkowska Barbara

Siergiej Marian

Skrygulec Halina

Stanosz Barbara

Stępkowska Ewa Halina

Story Tomasz

Wolf Elżbieta

 

 

Rok 1974- p. Irena Herman

 

Achmedjanow  Mirosław

Achmedjanow  Stanisław

Andralczyk Jan

Bielińska Maria

Bogusławski Janusz

Herman Wacława

Jodko Tomasz

Jurga Leonarda

Kazimierczak Adam

Komarzewski Grzegorz

Korba Zbigniew Mirosław

Lewandowski Ryszard

Ładosz Paweł

Łazarski Henryk

Makutunowicz Jan

Paszkowski Jan

Pochmara Alina

Rapa Elżbieta

Staniak Marek

Stępkowska Anna

Stępkowska Danuta

Sycz Grażyna

Śniadało Jan

Topa Krzysztof

Wiśniewska Grażyna

Zalewski Zenon

Zawierucha Sylwester

Ziółkowski Tadeusz

 

 

 

 

Rok 1975- wychowawca p. Józef Rodziewicz

 

Andralczyk Danuta

Białczak Halina

Białczak Henryk

Flont Jerzy

Herman Józef

Jakóbczyk Andrzej

Komarzewski Włodzimierz

Kostecki Lech Artur

Kuźmińska Maria

Lauter Wiesław Krzysztof

Ładosz  Ewa 

Ładosz Piotr

Mackiewicz Jadwiga

Mazurek Hanna

Mączka Krystyna

Monkiewicz Janusz

Nawrot Barbara

Nawrot Jerzy

Oleksiak Elżbieta

Oleksiak Lesław

Orłowicz Halina

Orłowicz Wiesław

Pankszteło Bogusław

Paszkowski Stanisław

Pawlec Józef

Stanosz Krystyna

Surdel Jadwiga

Tarasewicz Jerzy

Topa Andrzej

Wolf Edmund Waldemar

Zalewski Jerzy

Zych Henryka

Zych Mirosław

 

Rok 1976- wychowawca p. Stanisława Ogonowska

 

Badurowicz Irena

Białczak Stanisław

Białczak Władysław

Chrostowska Teresa

Czaplicka Krystyna

Czaplicka Lucyna

Herman Alina

Kapica Danuta

Kazimierczak Janina

Kisiel Ireneusz

Komarzewski Henryk

Kostecka Małgorzata

Kusiak Zdzisław

Lechowicz Stanisław

Lewandowska Elżbieta

Miciul Bogusław

Nadolny Kazimierz

Pareszkiewicz Jan

Stępkowska Halina

Strzelczyk Zbigniew 

Śliwczyńska Ewa 

Śniadała Franciszek

Wiśniewski Krzysztof

Wojtowicz Ewa 

Zadroga Andrzej

Ziółkowska Lucyna

Ziółkowski Zbigniew 

 

 

Rok 1977- wychowawca p. Lucyna Staniak

 

Bujwid  Kazimierz

Czaplicki Ryszard

Daukszewicz Mirosław

Hajduk Teresa

Hajduk Zdzisław Mieczysław

Kaczka Bożena

Kaczka Jolanta

Kisiel Grzegorz

Kisiel Jan

Kiziniewicz Wiesław

Kołakowska Bożena

Kołakowska Irena

Łukasik Bogusława

Mackiewicz Andrzej

Paszkowska Janina

Rutkowski Mirosław

Skier Andrzej

Staniak Jerzy

Story Marek

Sycz Wojciech

Tarasewicz Walenty

Wożniak Jerzy

Zadroga Marek

Zakrzewski Jan

Ziółkowska Stanisława

Zych Andrzej

Zych Irena

 

 

Rok 1978- wychowawca p. Irena Ogonowska

 

Astrau Halina Małgorzata

Czaplicka Maria

Czuryłowicz Józef Grzegorz

Jakóbczyk Mirosław

Kazimierczak Cecylia Urszula

Komarzewski Marek

Kostecka Dorota

Lachowicz Bolesław

Magnuszewska Bronisława

Miciul Mirosław

Mieszczanowicz Bogdan

Nadolna Grażyna

Nawrot Agnieszka

Rosochacka Ewa 

Strzelczyk Jolanta

Strzelczyk Urszula

Śliwczyńska Teresa

Wasiuk Zbigniew

Zając Ewa 

Zakrzewski Stanisław

Zych Małgorzata

 

 

Rok 1979- wychowawca p. Mirosława Sienkiewicz

 

Badurowicz Janusz 

Bogusławski Sławomir

Bujwid  Andrzej  

Czubis Jan

Czuryłowicz Kazimierz

Flont Zenon

Hajduk  Henryk

Lauter Teresa

Magnuszewski Antoni

Maksymowicz Bożena

Michniewicz Krzysztof

   Nawrot Wiesława         

   Rybak Walerian

   SkrzypekTomasz

   Stępkowski Zbigniew

   Strzelczyk Marzena

   Stypik Andrzej

   Wojtowicz Roman

   Wożniak Grażyna

   Zadroga Mariola

  ZiółkowskaMałgorzata

     Ziółkowski Jacek

      Zych Zofia

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok 1980- wychowawca p. Stanisława Ogonowska

 

Astrau Anna

Badurowicz Bogdan

Butryn Wiesława

Czaplicki Kazimierz

Guziak Małgorzata

Jodko Jerzy

Kaczka Krzysztof

Kasperowicz Henryk

Kazimierczak Regina

Kinach Teresa

Miciul Jarosław

Nawrot Zygmunt

Rybak Marek

Szponer Wiesław

Wasiak Jolanta

Woźniak Jan

Ziółkowski Piotr

 

Rok 1981- wychowawca p. Józef Rodziewicz

 

Bujwid  Anna

Czaplicka Małgorzata

Kaczka Andrzej

Kisiel Anna

Komarzewski Tomasz

Kruk Elżbieta

Kubicki Krzysztof

Lemke Zdzisław

Monkiewicz Kazimierz

Nawrot Witold

Rutkowska Jolanta

Rutkowski Andrzej

Sienkiewicz Edward

Skrzypek Janina

Stanosz Grzegorz

Steć Jolanta

Story Adam

Strzelczyk Iwona

Śniadała Zofia

Tarasewicz Andrzej

Werkowski Paweł Antoni

Wiśniewska Barbara

Wolf Paweł Bogdan

Wożniak Krystyna

Zadroga Tomasz

Ziółkowska Danuta

Zych Mariusz

 

 

Rok 1982- wychowawca p. Irena Herman

 

Badurowicz Zygmunt

Bujwid  Marek

Butryn Halina

Fijałkowski Kazimierz

Flont Krzysztof

Jaskólska Barbara

Kapica Grażyna

Kazimierczak Lucyna

Kubicka Teresa

Lewandowski Jacek

Ładosz Elżbieta

Magnuszewski Ryszard

Miciul Alicja

Piechota Marek

Szelejewska Iwona

Wojtowicz Arkadiusz

Wojtowicz Waldemar

Zakrzewska Ewa 

Zych Urszula Ewa

 

 

Rok 1983- wychowawca p. Irena Herman, Irena Ogonowska

Bogusławski Tomasz          Linkowska Małgorzata

Kalinowski Adam               Strzelczyk Renata

Kasperowicz Wiesława       Zakaszewska Elżbieta

Lemke Grażyna                   Ziółkowski Andrzej

Lewandowski Andrzej

 

Rok 1984- wychowawca p. Jerzy Flont

 

Anusiewicz Beata

Brzozowiec Marek

Butryn Jadwiga

Kaczka Anna

Komarzewski Jacek

Komarzewski Krzysztof

Królczyńska Mariola

Majcher Dariusz

Mieszczanowicz Czesław

Nawrot Bogdan

Paszkowski Jacek

Sinkiewicz Andrzej

Strzelczyk Barbara

Wojtowicz Andrzej

Wojtowicz Dorota

Zych Stanisław

 

 

Rok 1985- wychowawca p. Stanisława Ogonowska

 

Anusiewicz Hanna

Bujwid  Zbigniew

Czaplicki Zbigniew

Jakóbowska Dorota

Jaskólska Anna

Kalinowska Anna

Królczyńska Renata

Kubicki Edward Andrzej

Linkowski Andrzej

Mackiewicz Ilona

Mackiewicz Wojciech

Nadolna Barbara

Rutkowski Marek

Stanosz Anna

Tarasewicz Małgorzata

Zych Jacek

 

 

Rok 1986- wychowawca p. Stanisława Ogonowska

Bogusławski Waldemar            Rutkowski Dariusz

Hryniewicz Dorota                   Szczukiewicz  Wiesława

Hryniewicz Urszula                  SzelejewskaEwa 

Paszkowska Ewa 

 

Rok 1987- wychowawca p. Stanisława Ogonowska

Hryniewicz Ewa                              Paszkowska Renata

Hryniewicz Małgorzata                   Paszkowski  Piotr

Jakóbowska Beata                           Tarasewicz Mariusz

Magnuszewska Dorota                    Zych  Anna

 

Rok 1988- wychowawca p. Kazimierz Łyszkiewicz

Astrau   Piotr                                   Mackiewicz Tomasz

 

Rok 1989- wychowawca p. Kazimierz Łyszkiewicz

 

Czaplicki Krzysztof                          Ogonowski Artur Krzysztof

Figurski Arkadiusz                            Piechota Jolanta

Komarzewski Benedykt                    Rutkowska Beata

Magnuszewska Agnieszka

 

Rok 1990- wychowawca p. Kazimierz Łyszkiewicz

 

Boczko Mirosław

Bryła Edyta

Cybula Agata

Jagielski Krzysztof

Jakóbowski Mariusz

Janczak Piotr

Jaskólski Dariusz

Kopytko Izabela

Króczyński Artur

Rybak Lilia

Sienkiewicz  Alicja

Skrzypa Mariola

Zych  Agnieszka

Żorena Roman

 

Rok 1991- wychowawca p. Krzysztof Klusek

 

Bogdanowicz Irena

Częścik Aneta

Herman Beata

Hryniewicz Andrzej

Kuligowska Monika

Kuligowski Rafał

Magnuszewski Dariusz

Magnuszewski Mariusz

Ogonowska Monika

Pałasz Monika

Warda Krzysztof

Wierbiej Wojciech

 

 

Rok 1992-wychowawca p. Lubomira Waszczuk

 

Abucewicz Beata Edyta                        Piechota Agnieszka

Bryła Dorota                                          Piłat Elżbieta

Częścik Elżbieta                                    Podlecka Agnieszka

Kaliszewski Adam                                 Skrzypa Tomasz

Krzyżan Agnieszka                                Stanosz Krzysztof

Łonczyński Grzegorz                             Tadorowski Arkadiusz

Mazurek Adam                                       Warda          Renata

 

Rok 1993- wychowawca p. Kazimierz Łyszkiewicz

 

Bryła Julita                                              Kuczborski Przemysław

Daszkiewicz Krzysztof                           Mackiewicz Mirosław

Hryniewicz Grzegorz                              Mazurek Daniel

Jodko Jarosław                                        Muszkiet Iwona

Kiziniewicz Anna                                    Pałasz Anna

Kiziniewicz Elżbieta                               Pałasz Stanisław

 

Rok 1994- wychowawca p. Stanisława Ogonowska

 

Ananiewicz Nina

Bogdanowicz Anna Grażyna

Częścik Grzegorz Mariusz

Falba  Mariusz

Kaliszewski Zdzisław

Kuczewska Agnieszka

Ładosz Agnieszka

Odarkiewicz Daniel

Ogonowski Radosław

Pałasz Władysław

Sienkiewicz Jerzy

Tomaszewicz Izabela

 

Rok 1995-wychowawca p. Danuta Kowalik

Baczewska  Justyna                                     Mazurek Maja

Boczko Arkadiusz                                       Muszkiet  Krzysztof

Bryła Anna                                                  Piłat Wanda

Flis Krzysztof                                              Podlecki Wojciech

Kaczka Piotr                                                Sienkiewicz Julia

Kowalska Agnieszka                                    Tomaszewicz Piotr

 

Rok 1996-wychowawca p. Krzysztof Klusek

Czajkowska Bogusława                               Ładosz Adam

Jakóbczyk Krzysztof                                    Piechota Jarosław

Janczak Ireneusz                                           Piłat Władysław

 

Rok 1997- wychowawca p. Kazimierz Łyszkiewicz, Stanisława Ogonowska

Ananiewicz Daria                                           Hołownia Maria

Baczewski Janusz                                           Ogonowski Daniel

Bogusławski  Emil                                          Skwira Piotr

Czunkiewicz Marek                                        Węcłak Albert

 

Rok 1998-wychowawca p. Stanisława Ogonowska

 

Ananiewicz Aneta

Jakóbczyk Tomasz

Jaskowska Anna

Jaskólska Marzena

Korba   Patrycja

Książek Marta

Lewandowska  Marta

Możejko Michał

Oderkiewicz  Michał

Pałasz Jerzy

Pałasz Sylwia

Piłat Małgorzata

Raś Marcin

Rybak Piotr

Rynkiewicz Kamil

Tomaszewicz Krzysztof

Żorena Robert

 

 

Rok 1999-p. Jerzy Staniak, p. Adam Nykiel

 

Biała Beata

Brodawski Paweł

Częścik Robert

Komarzewski Norbert

Kuczewska Justyna

Lewandowska  Magda

Ładosz Bogdan Kamil

Pałasz Katarzyna

Piechota Sylwia

Salmanowicz Ewa 

Salmanowicz Krzysztof

Siemińska Aneta

Tadorowska Marlena

Wierzchowski   Paweł

Wieteska          Teresa

Wnukowicz      Paweł

Ananiewicz Paweł

Jaszak Ewa 

Komarzewska  Aneta

Leszczyński Tomasz

Mały Sławomir

Niemas Dawid

Pustelnik Zbigniew

Raś Amelia

Ritkowski Mariusz

Siedlecka Beata

Skibińska Karolina

Skierś   Rafał

Starzyk Magdalena

Starzyk Rafał

Wierzchowski Marcin

Wietrak Damian

Zakaszewski Marek

 

 

Rok 2000- wychowawca p. Kazimierz Łyszkiewicz, p. Irena Ogonowska

 

Grasela Arkadiusz

Jagielska Ewelina

Jakóbczyk Marek

Janczak Sławomir

Jaszak  Magdalena

Kaliszewska  Kamila

Korba Arkadiusz

Leszczyński Krystian

Ładosz Mariusz

Łazarski Jacek

Mały  Jarosław

Niemas Adriana

Niemas Ariel

Niemas Erwin

Piłat Dorota

Pisarczyk Anna

Raś Łukasz

Salmanowicz Katarzyna

Skibiński Karol

Skierś  Krzysztof

Tomaszewicz Dorota

Wilczek Marta

Brodawski  Piotr

Ciślak Przemysław

Dudda Paulina

Suchcicki Marcin

Siedlecka Ewelina

Piłat Edyta

Nowicki Tomasz

Oderkiewicz  Marcin

Pałasz  Krystyna

Michniewicz Natalia

Leżański  Przemysław

Korba   Mateusz

Kazimierczak    Natalia

Kisiel    Monika

Jodko   Elwira

Jasiakiewicz Krzysztof

Jaskólska Renata

Grochal Hubert

Tomaszewicz Alicja

Tomaszewicz    Paweł

Turowski Tomasz

Wilczek Marcin

Woliński Tomasz

Zakaszewski  Krzysztof

 

 

Rok 2001- wychowawca p. Stanisława Ogonowska

 

Basiak  Kamil

Buksa   Laura Kamila

Grochal Mateusz

Haraf   Magdalena

Herman Wioletta

Jakóbczyk Łukasz

Jodko   Marta

Jodko   Wojciech

Kuligowski Tomasz

Lewandowski   Przemysław

Ładosz Maciej

Oderkiewicz  Magdalena

Raś Krzysztof

Skierś Katarzyna

Starzyk Iwona

Stępkowska Sylwia

Tomaszewicz Justyna

Turowska Anna

Wierzchowski  Wojciech

Wietrak Radosław

 

 

Rok 2002- wychowawcy p. Kazimierz Łyszkiewicz, p.Danuta Kowalik, p.Irena Ogonowska

 

Bogusławska Justyna

Herman Kamil

Jodko   Mateusz

Kiziniewicz Magdalena

Komarzewski Krystian

Kotecki Marcin

Malinowska Ewelina

Obudziński Damian Sylwester

Stępkowski Dawid Sebastian

Tarasewicz Tomasz

Wietrak Jacek

Wiśniewski Krystian

Zajączkowski    Patryk

 

 

Rok 2003- wychowawca p. Józefa Danuta Matulewicz

 

Bielecka Adrianna

Bujwid  Agnieszka

Buksa   Mateusz

Ciślak   Bartłomiej

Częścik Kamil

Czuchoński Wojciech

Haraf Michał

Kaczała Paweł

Kisiel Edyta

Małysz  Łukasz

Mazurek Łukasz

Nowicka Agnieszka

Potrzuski Radosław

Ritkowski Damian

Rumińska Aneta

Ryglewicz Katarzyna

Szostak Kornelia

Tarasewicz Marzena

Tomaszewicz Paulina

Żywicki Dawid

 

 

Rok 2004- wychowawca p. Stanisława Ogonowska

 

Basiak Adam

Borys Ariel

Bujwid  Andrzej

Grochal Dawid

Hadała Paweł

Jakóbczyk Patrycja

Janczak Iwona

Kuciński Mateusz

Kutnik Lucjan

Malinowska Marlena

Małysz Justyna

Zych Łukasz

Zych Monika

 

Miłosierna Elwira

Nykiel Alan Patryk

Sycz Adam

Szostak Adam

Szponer Karolina

Wietrak Konrad

Wilczek Mirosław

Woliński Piotr

 

Krysińska Anna               Sachajdak Łukasz

 

Rok 2005- wychowawca p. Ewa Hadała

 

Flis Barbara                     Lewandowski  Ariel        Skibiński Mateusz

Herman Sylwia                Ładosz Marta                  Stolarczyk Anna

Jaskólska Gabriela          Malinowski Łukasz          Suchcicka Milena

Karwacki Paweł              Michalska Anna               Szostak Klaudia

Komarzewska Ewelina    Mortel Tomasz                Szostak Patryk

Krysińska Marta               Pustelnik Agnieszka        Wiśniewski Karol

Krzyżan Michał               Siej Monika                       Żywicki Artur

Kutnik  Krzysztof

 

Rok 2006- wychowawca p. Józefa Danuta Matulewicz

Bielecka Alicja

Borowicz Miecysław

Gajewska Paulina

Hadała Justyna

Jodko Błażej

Kotecka Marta

Kuczewski Robert

Ładosz Piotr 

Mazurek Karol

Piądel Katarzyna

Raś Adam

Rybak Katarzyna

Rydel Ariel

Sawko Mariusz

Stolarczyk Krystyna

Stypik Adrian

Sycz Anna

Szostak Robert

Wojtowicz Wioleta

Zych Justyna 

Zych Paulina

Żorena Paulina

 

Rok 2007- wychowawca p. Adam Nykiel

Bujwid Agata

Częścik Krystian

Dębniak Paula

Dobosz Paweł

Dzik Joanna

Herman Małgorzata

Ikier Patrycja

Jodko Agata

Karwacka Aleksandra

Kuciński Piotr

Ładosz Sebastian

Mikulski Szymon

Obudziński Patryk Kinga

Sachajdak Halina

Stolarczyk Jan

Turowska Justyna

Ulewicz Tomasz

Warda Adrian

Witkowski Adrian

Zych Patryk

 

 Rok 2008- wychowawca p. Elżbieta Kubiszewska

Adranowicz Daniel

Borys Karol

Czuryłowicz Mateusz

Dobosz Tomasz

Dycha Katarzyna

Hadała Wojciech

Haraf Małgorzata

Ikier Paulina

Kotecki Tomasz

Krzyżan Andżelika

Kucharczyk Patrycja

Ładosz Dariusz

Piądel Elżbieta

Siergiej Adam

Stępkowska Daria

Szostak Sylwia

Tarasewicz Paulina

Wiśniewska Milena

Witkowski Daniel

Zych Karolina

 

Rok 2009- wychowawca p. Ewa Hadała

Bujwid Grzegorz

Ciesielski Robert

Dobosz Martyna

Dźwilewski Patryk

Jodko Jowita

Michniewicz Daria

Poczekajło Marcin

Ritkowski Krzysztof

Skibińska Magdalena

Tadorowski Alan

Terefeńko Ewa

Ulewicz Sebastian

Wiśniewska Marta 

Witkowwski Sylwester

 

Rok 2010- wychowawca p. Honorata Bielicka

 Basiak Mateusz

Bumbul Jarosław

Dobosz Agata

Dźwilewska Kinga

Kalinowska Kornelia

Kucharczyk Mateusz

Ładosz Marcin

Ładosz Przemysław

Mikulska Agnieszka

Niemas Krystian

Przybycień Albert 

Raś Mariusz

Stypik Kacper

Warmachowski Piotr

Wolińska Dorota

 

Rok 2011- wychowawca p. Adam Binięda

Bogacz Gabriela

Bogusławski Kamil

Dębniak Adrian

Dudda Jakub

Ładosz Karolina

Małysz Agata

Rumiński Robert

Sośnicka Magdalena

Stolarczyk Patryk

Szuter Aleksandra

Warda Kamil

Zyliński Daniel

 

Rok 2012- wychowawca p. Elżbieta Kubiszewska

Fidura Tomasz

Ładosz Tomasz

Mikulska Magdalena

Pietrusewicz Dominik

Rabczun Wioleta

Ritkowska Sylwia

Ryglewicz Aleksandra

Witkowska Kamila

Zabiełło Patryk

Zych Patrycja

 

Rok 2013- wychowawcy p. Honorata Bielicka i p. Adam Binięda

Czaplicka Emilia

Jodko Jakun

Ładosz Kacper

Ładosz Katarzyna

Michalski Adam

Obcarski Maciej

Rzepecka Julia

Stypik Martyna

Ścięgaj Klaudia

Terefeńko Oliwia

Tomaszewicz Małgorzata

Ulewicz Aleksandra

Dolat Natalia

Szum Błażej

 




do góry | utworzył: | modyf: Hadała 2014-05-14, 14:54 | 2592 odsłon
Odsłony: 109313 :: Unikalne: 5684 :: Dzisiaj: 12 :: Wczoraj: 43 :: Online: 3 :: Najwięcej odwiedzin: 18-09-2014 (75) :: | administracja